Svatební víno

Pro dokonalý požitek pro Vás i svatební hosty

Již v knize knih se praví, že na svatbě je největší ostudou, když dojde víno. Proto zařazujeme do naší nabídky nový produkt v podobš svatebního vína.

Dle vašeho přání vám zhotovíme vína na váš svatební stůl. Buďto v klasických 0,75l lahvích, nebo jako miniatury (0,2 l), které mohou být zároveň vhodným upomínkovým předmětem pro vaše svatební hosty.

Vína vyhotovíme včetně návrhu etikety, přesně na míru vašemu přání (např.: jednotný design se svatebním oznámením, barevné ladění s výzdobou sálu apod.). Zároveň v našem vinařství, jako v jediném, máte možnost si svoje víno sami vybrat, vyvarujete se tím toho, že koupíte zajíce v pytli. .

Jak zajistit svatební víno?

Na základě telefonické, nebo emailové domluvy na uvedeném kontaktu navštívíte naše vinařství, vyberete si svoje svatební víno, vytvoříme Vaši etiketu a potom si jen přijedete pro hotové láhve a váš velký den může začít.

Orientační cenu Vám rádi sdělíme na základě formulace vaší představy: předběžného výběru vína z naší aktuální nabídky: cenik-vinokriz.pdf a formulace svatební etikety.

Svatební víno Svatební víno